Як повідомив очільник Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко, нові автобуси будуть працювати на маршрутах у Дніпрі.
У Дніпропетровську область з Рівненщини прямують п’ять автобусів. Приїхати вони повинні у понеділок, 24 жовтня. Як повідомив очільник Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко, нові автобуси будуть працювати на маршрутах у Дніпрі. Вони допоможуть подолати дефіцит автобусів, який виник після ракетного удару окупантів по…