Дніпровська ГЕС наразі не працює після ракетного обстрілу, який росіяни завдали 22 березня, а на її повне відновлення потрібно кілька років. Проте, ситуація на самій греблі ДніпроГЕС контрольована і загрози прориву немає. Читати новину на сайті "Delo.ua"