Для Бишівської громади за 5 млн гривень придбають сміттєвоз
20 жовтня 2022 – 12:06
Департамент екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації (КОДА) планує придбати сміттєвоз для Бишівської громади. На сміттєвоз планують витратити 5 млн гривень.