Через два роки після завершення будівництва було введено в експлуатацію дюкер через річку Південний Буг в Миколаєві, який має забезпечити жителів мікрорайонів Варварівка, а також Велика та Мала Корениха центральним водопостачанням.
Про це розповів Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.