Директора одного з департаментів Луцької міськради судять за зловживання службовим становищем
10 грудня 2025 – 15:04
Прокурори Луцької окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт щодо директора одного з департаментів Луцької міської ради за фактом вчинення зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки громадським інтересам (ч. 2 ст. 364 КК України). Про це ВолиньUA повідомляє пресслужба обласної…