Директора компанії, яка укріплювала берег річки на Рівненщині, підозрюють у "відмиванні" понад 2 млн грн
сьогодні, 18:00
На Рівненщині директора підприємства підозрюють у легалізації понад 2 млн грн, одержаних незаконним шляхом. Про це повідомляють у пресслужбі обласної прокуратури. Раніше ми писали: Ексдиректора компанії на Рівненщині судитимуть за збитки у понад 2 млн грн під час укріплення берега річки