"Динамо" та "Спецпідрозділ Тимура" ГУР МО України зіграли благодійний матч
23 травня, 19:17
У Києві відбувся унікальний матч, у якому на футбольному полі зійшлися гравці "Динамо" та воїни "Спецпідрозділу Тимура" ГУР МО України. Благодійна гра, організована за підтримки благодійного фонду "Вона...