Держава виграла справу на 240 млн грн через неякісне медобладнання
13 квітня, 14:50
Північний апеляційний господарський суд підтримав позицію прокуратури у справі щодо постачання неякісного медичного обладнання для новонароджених та залишив без змін рішення про стягнення понад 240 мільйонів гривень із комерційної компанії. Схема на десятки мільйонів: у Києві викрили групу, що переписувала квартири…