Депортація українців до Сибіру: "віцемер Тореза" отримала 15 років тюрми
28 квітня 2023 – 12:17
За матеріалами Служби безпеки України до 15 років тюрми засуджено "віцемера Тореза", яка займалась депортацією українців до Сибіру. Про це повідомляє пресслужба СБУ в п'ятницю, 28 квітня. Зазначається, що для цього вона організувала в місті "перевалочну базу", яку використовували для примусового вивезення жителів Маріуполя і…