Денис Шмигаль: Україна створює мережу «енергетичних сот»
10 квітня, 09:38
Під час свого виступу Денис Шмигаль зауважив, що Україна створює мережу ''енергетичних сот'' — автономних або напівавтономних кластерів, де критична інфраструктура може працювати навіть тоді, коли центральна мережа пошкоджена. За його словами, нова енергетична архітектура має три рівні:– атомна генерація. АЕС дають…