"Делегація" Угорщини їде до Києва щодо Дружби: в МЗС відреагували
11 березня, 15:18
Державний секретар Міністерства енергетики Угорщини Габор Чепек прямує до Києва для переговорів щодо "запуску нафтопроводу Дружба". Про це свідчить заява самого Чепека, опублікована у Facebook. "В дорозі до Києва!" - запевнив угорський чиновник. За його словами, група угорців, яку він називає "делегацією" вирушила в Україну "з метою…