Деякі населені пункти Київщини залишилися без газу після російської атаки
14 березня, 12:18
У Київській області шість населених пунктів залишилися без газу після масованої російської атаки 14 березня. Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Микола Калашник. Крім відсутності газу, в частини споживачів також відсутня електроенергія й опалення, зазначив посадовець. За його словами, в…