Дефіцит в енергосистемі можливо подолати лише шляхом розгортання нових електростанцій, - Кудрицький
30 січня, 10:49
Про це сказав голова правління "Укренерго" (2020—2024) Володимир Кудрицький у проєкті "Український фокус. Ранок" на Slawa.TV та Еспресо. "Нещодавно президент озвучував обсяг дефіциту потужності в енергосистемі. Це стосувалося не лише міста Києва - йшлося про 7 000 мегават, або 7 млн кіловат. Коли ми говоримо про постачання потужних…