Дефіцит стає більшим: яка енергетична ситуація у Києві зараз
10 січня 2023 – 21:38
«Обсяги обмежень зараз такі, що світло, найбільш імовірно, відключатимуть у світло-сірих зонах графіка.
У Києві збільшується споживання електроенергії, а отже росте і її дефіцит. Про це повідомив гендиректор постачальника електроенергії Yasno Сергій Коваленко. «Обсяги обмежень зараз такі, що світло, найбільш імовірно, відключатимуть у світло-сірих зонах графіка. Це складно прийняти після тривалого часу без відключень, але така…