Дефіцит енергії: на Полтавщині побільшало аварійних відключень
16 липня 2024 – 10:30
Вночі 16 липня вийшло з ладу обладнання на енергооб’єкті, тож дефіцит енергії в системі збільшився. На Полтавщині з 16 липня застосували всі 5 черг графіку аварійних відключень.
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.