Данське місто Орхус стало містом-побратимом Львова
18 квітня 2023 – 16:31
Львів і данське місто Орхус стали містами-побратимами - міський голова Львова Андрій Садовий разом з міським головою Орхуса Якобом Бундсгаардом підписали угоду про співпрацю.
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.