Чотири підстанції повністю знищені. Начальник Львівської ОВА про наслідки обстрілів
11 жовтня 2022 – 13:02
Унаслідок ракетних атак, які здійснила Росія 10 та 11 жовтня, на Львівщині були повністю знищені чотири підстанції. Про це під час брифінгу повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.