Електрика зникла в місті Чорноморськ Одеської області та майже всіх населених пунктах Чорноморської громади після російської атаки. Про це повідомив міський голова Василь Гуляєв у Фейсбук в четвер, 9 жовтня. "Пошкоджено цивільну інфраструктуру та приватні будинки. Критична інфраструктура наразі працює на генераторах……
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.