Чому школярі у Києві говорять поза уроками російською? Нова мовна омбудсменка звернулася до вчителів
16 вересня 2025 – 13:39
Нова мовна омбудсменка Олена Івановська в інтерв'ю «Главкому» висловила свою позицію щодо використання російської мови школярами у позаурочний час, наголосивши, що це питання стосується не лише учнів, а й учителів. «Як педагог, я можу сказати, що для мене стало справжнім відкриттям, що нам взагалі потрібен такий закон. У моєму…