Чому Кривий Ріг був без опалення дві зими поспіль: посадовця підприємства викрили на збитках у 30 млн грн (Фото)
7 травня, 09:40
У Кривому Розі посадовець теплогенеруючого підприємства завдав місту збитків на понад 30 млн грн. Через це тисячі абонентів були без опалення дві зими поспіль. Про це повідомляє повідомляє Телеканал D1 з посиланням на пресслужбу Дніпропетровської обласної прокуратури. За матеріалами розслідування, коли у червні 2023 року…