Чоловік співав російською мовою у київському метро. Що вирішив суд
20 липня 2025 – 09:30
За матеріалами справи, 24 червня 2025 року, перебуваючи у вагоні електротягу, який рухався в напрямку станції метро «Хрещатик», чоловік голосно співав російськомовні пісні.
Печерський райсуд Києва оштрафував на 51 грн чоловіка за спів російською мовою. Про це повідомляє « Главком » з посиланням на судовий реєстр. За матеріалами справи, 24 червня 2025 року, перебуваючи у вагоні електротягу, який рухався в напрямку станції метро «Хрещатик», чоловік голосно співав російськомовні пісні. Своїми діями він…