Чоловік, який напідпитку виніс з крамниці пляшку горілки, отримав сім років ув’язнення
25 березня, 10:35
Деснянський районний суд Чернігова засудив місцевого мешканця до ув'язнення за пограбування супермаркету. За крадіжку однієї пляшки алкоголю чоловік проведе за ґратами наступні сім років. Про це повідомляє «Главком» з посиланням на вирок Деснянського районного суду. У реєстрі судових рішень йдеться, що подія сталася 18…