Поки що можливості відкрити у Волинській області ще один пункт пропуску через держкордон не розглядають. Як зазначив в. о. керівника Волинської митниці Микола Татарчук, нині недоцільно розбудовувати інфраструктуру через близькість Білорусі, адже загроза з півночі зберігається. Читати повністю