Сумський інформаційний портал
Киевская область2 серпня 2024 – 11:07
Чи може Охтирська СЕС повторити долю Тростянецької сонячної електростанції
2 серпня 2024 – 11:07
Розміщувати елементи СЕС планується на дахах будинків однієї з комунальних установ, а термін закінчення монтажу позначений на 2025 рік.
Охтирський градоначальник Павло Кузьменко, під час стартової конференції “Підтримка постраждалих міст у проектах підвищення енергоефективності”, що відбулася у Києві, підписав тристоронній меморандум із ГО “Школа енергоефективності” та “GIZ”, що передбачає будівництво у районному центрі сонячної електростанції.…