Чи варто запасатися?
Зокрема, мешканка «Дружби» пані Оксана написала журналістам, що у вихідні, 6-7 грудня, коли світла не було понад шість годин, і вода була не завжди.
— Можливо,…
Чи варто запасатися?
Зокрема, мешканка «Дружби» пані Оксана написала журналістам, що у вихідні, 6-7 грудня, коли світла не було понад шість годин, і вода була не завжди.
— Можливо,…