Артем Наминач
— Якби Вінниця була у прифронтовій зоні, можливо, така потреба й була б. Але, враховуючи безпекову ситуацію за останні 1,5–2 роки, її ще…
Артем Наминач
— Якби Вінниця була у прифронтовій зоні, можливо, така потреба й була б. Але, враховуючи безпекову ситуацію за останні 1,5–2 роки, її ще…