Четверо студентів з Рівненщини отримали стипендії Президента
15 вересня 2025 – 16:25
Чотири студенти Національного університету Острозька академія отримуватимуть академічні стипендії Президента України на І семестр 2025/2026 навчального року! Катерина Велисейко - студентка 3-го курсу спеціальності Право Богдан Григораш - магістрант 2-го року навчання спеціальності Міжнародні відносини, суспільні комунікації…