«Четверо постраждалих людей і потрощені будівлі – так минула ніч у Нікопольському районі, який російські окупанти атакували п’ять разів.
Голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук доповів, як пройшла ніч у регіоні. «Четверо постраждалих людей і потрощені будівлі – так минула ніч у Нікопольському районі, який російські окупанти атакували п’ять разів. З важкої артилерії ворог бив по Нікопольській і Марганецькій громадам. У Нікополі двоє чоловіків та дві…