Четверо мешканців Донеччини загинули від обстрілів РФ
9 серпня 2024 – 07:47
За 8 серпня російські військові вбили чотирьох мешканців Донецької області: двох у Селидовому та двох у Костянтинівці. Про це повідомив голова Донецької ОВА Вадим Філашкін. Ще 12 людей в області за д
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.