Четверо черкащан підозрюють у незаконному видобутку піску — СБУ
20 квітня, 15:58
У селі Коробівка на Черкащині четверо чоловіків, як розповіли в СБУ, незаконно добували пісок та продавали його. Вони завдали державі збитків на майже 750 мільйонів гривень