Червоний рівень небезпеки: в Одесі через зливу школи перейдуть на дистанційку
30 вересня 2025 – 21:14
Як повідомила директорка Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич, таке рішення ухвалено через необхідність ліквідувати наслідки негоди: у частині шкіл зафіксовано підтоплення класів, груп та укриттів.
Сильна злива призвела до масштабних потопів в Одесі у вівторок, 30 вересня. У місті оголошено червоний рівень небезпеки. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням міську владу, інформує UAINFO.org . За попередніми даними, сьогодні в Одесі вже зафіксовано випадіння 1,5 місячної норми опадів. У звʼязку з посиленням негоди увесь…