Про це повідомили голова Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус і міський голова Славутича Юрій Фомічев у середу, 1 жовтня.
Російські загарбники атакували енергетичний об'єкт у Київській області. У місті Славутич зникло світло. Також знеструмлена частина Чернігівської області. Про це повідомили голова Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус і міський голова Славутича Юрій Фомічев у середу, 1 жовтня. "Ворог ударив по енергообʼєкту в сусідній області. Є…