Поведінка Великого Путіна останніми днями виглядає як типова істерика слабака, в якого вже нема що пред'явити. Всі ці мультяшні «арєшнікі – бурєвеснікі – посейдони», фейкові оточення цілих угруповань ЗСУ нагадують саме бандитські істерики типу «дєржитє мєня сємєро, а то я за сєбя нє атвєчаю...». Трохи раніше з'явилося багато…