Чергова ворожа атака на місто - ворог поцілив у дев’ятиповерховий житловий будинок
1 грудня 2025 – 11:25
Сьогодні вранці російські окупанти знову спрямували ударні БпЛА, попередньо типу «Shahed», на місто Миколаїв. Внаслідок падіння БпЛА та його уламків на дах дев’ятиповерхового житлового будинку загорілась ліфтова шахта.
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.