Через відсутність газу в будинках у Києві ДСНС розгортає 56 точок видачі гарячої їжі, - Свириденко. ВIДЕО
24 січня, 23:00
У районах Києва, де через пошкодження енергетичної інфраструктури відсутнє тепло й газопостачання, люди залишилися без можливості готувати теплу їжу. Для підтримки населення ДСНС за дорученням уряду розгортає польові кухні.