Через удари РФ по енергооб’єктах знеструмлені п'ять областей – Міненерго
3 грудня 2025 – 13:26
До того ж в міністерстві заявили про те, що вночі були знеструмлення в Одеській області, однак на ранок ситуацію виправили і одесити залишилися зі світлом.
Через російський обстріл енергетичної структури України 3 грудня було знеструмлено тисячі споживачів у п’ятьох областях України. Про це повідомило Міністерство енергетики України, інформує « Главком ». Повідомляється, що було знеструмлено 17,5 тис. осель споживачів на Харківщині, близько п’яти тис. у Дніпропетровській та…