Через удар росіян по бібліотеці в Новгород-Сіверському знищено 24 тисячі книг
19 березня, 15:32
Російські загарбники атакували міську бібліотеку в Новгород-Сіверському на Чернігівщині. Внаслідок атаки знищено 24 тисячі книг. Окупанти вдарили по бібліотеці у ніч на 13 березня. Детальніше про наслідки атаки розповіла її директорка Тетяна Костюкова у коментарі «Суспільному» 18 березня. «Станом на 1 січня 2026 року книжковий…