Через російську атаку знеструмлені окремі насосні станції, працюють генератори — керівник "Дніпро-Кіровоград"
22 березня 2024 – 10:18
Об'єкти підприємства "Дніпро-Кіровоград" не постраждали. Споживачі Кропивницького, Смоліного, Олександрії, Знам'янки та Світловодська отримують воду у звичайному режимі
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.