Через Ормузьку протоку пройшла рекордна кількість нафти - ЗМІ
вчора, 23:52
Перевезення нафти через Ормузьку протоку сягнуло найвищого рівня від початку війни з Іраном, попри заяви Ірану про її закриття. Про це у понеділок, 22 червня, повідомляє Bloomberg на основі даних про відстеження руху танкерів. Зазначається, що у п’ятницю, суботу та неділю танкери перевезли через протоку близько 20 мільйонів барелів…