Через обстріли на Сумщині знеструмлено ще 4 населених пункти
22 лютого 2024 – 11:33
Внаслідок артилерійських обстрілів на Сумщині знеструмлено майже тисячу споживачів у 4 населених пунктах.
За добу в Україні відновлено електропостачання для понад 8 тисяч споживачів, графіки відключення споживачів не застосовуються. Внаслідок артилерійських обстрілів на Сумщині знеструмлено майже тисячу споживачів у 4 населених пунктах. Усього через бойові дії в області без електропостачання понад 3,2 тисячі точок обліку у 59…