Через нічну атаку РФ є знеструмлення у двох областях, на Київщині та Одещині діють обмеження
15 січня, 11:02
Станом на ранок 15 січня через нові атаки є знеструмлення споживачів у Житомирській та Харківській областях. У Києві, на Київщині та Одещині зберігаються мережеві обмеження.
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.