Через негоду школи Київщини працюватимуть у дистанційно - ОВА
27 листопада 2023 – 08:47
У зв'язку з очікуваним різким погіршенням погоди комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Київської обласної військової адміністрації ухвалила рішення про переведення шкіл на дистанційний режим у понеділок
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.