Через негоду на Прикарпатті знеструмлені два населених пункти
23 квітня, 14:03
У зв’язку з сильними поривами вітру у Богородчанській та Снятинській громадах без струму залишилися два населених пункти. Йдеться про лінії 6-10 кВ. Окрім цього, на Івано-Франківщині фіксують поодинокі випадки знеструмлень. Пише Інформатор Івано-Франківськ з покликанням на Прикарпаттяобленерго. Відомо, що пориви вітру…