Через аварію на високовольтній підстанції в Одесі відключили електроенергію
31 березня 2024 – 12:05
Об 11:40 сталося аварійне відключення обладнання на одній із високовольтних підстанцій. Тимчасово без світла залишилися жителі Хаджибейського та Київського районів, а також частина Одеського району Одеської області. Про це повідомляє ДТЕК «Одеські електромережі». В ці хвилини ремонтні роботи тривають. Там, де це можливо,…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.