Чекайте воду: мешканцям Дніпропетровщини обіцяють незабаром повернути водопостачання
22 березня 2024 – 12:25
Орієнтовно ближче до 13 години усі мешканці Кам’янського, Верхньодніпровська та Криничок будуть із водопостачанням.
Обласний водоканал провів роботи з відновлення електропостачання для внутрішніх потреб та запустив насосні станції. Про це повідомив голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук. Орієнтовно ближче до 13 години усі мешканці Кам’янського, Верхньодніпровська та Криничок будуть із водопостачанням. Трохи пізніше вода має…