Частина Тернополя залишилася без електроенергії через ворожу атаку ударними БПЛА
3 грудня 2024 – 09:15
У ніч проти 3 грудня російські загарбники знову атакували Тернопіль безпілотниками. Ворожий БпЛА влучив у енергооб’єкт. Про це повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал. “Ворожий БПЛА влучив