Про це повідомляє КП Міськводоканал. 19 грудня з 10:20 через пошкодження кабельної мережі АТ «Сумиобленерго» знеструмлено Пришибський водозабір. Припинено подачу води в районі Хіммістечка, Басів, вулиць Прокоф’єва, СКД, Харківської. Роботи по заживленню ведуться.