Частина окупантів вже залишила Запорізьку АЕС - мер Енергодара
2 липня 2023 – 20:49
КИЇВ. 2 липня. УНН. Частина окупантів-працівників ЗАЕС, які уклали контракти з Росатомом, виїхали з Енергодара. Про це розповів у неділю мер тимчасово окупованого Енергодара Дмитро Орлов в коментарі одній з українських радіостанцій, пише УНН.