Низка багатоповерхівок та приватних будинків обласного центру буде без водопостачання завтра, 14 лютого. Про це медіапорталу DOZOR повідомили в ОКВП "Дніпро-Кіровоград". "У зв’язку з виконанням робіт по заміні запірної арматури на водопровідних мережах по вул. Є. Тельнова, з 09:00 до 21:00 14 лютого 2024 року буде відсутнє водопостачання…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.