Частина Київщини залишилася без газу на два дні через російську атаку
8 вересня 2025 – 13:18
В Обухівському районі Київської області проходять аварійні роботи газомережі після атаки РФ. У зв’язку з цим у восьми населених пунктах 8 та 9 вересня буде відсутнє газопосточання.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.